Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha wc-n törlésnél kicsit...

Ha wc-n törlésnél kicsit véres a papír néha akk az lehet h aranyér?

Figyelt kérdés

2013. márc. 3. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
akár az is lehet
2013. márc. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
akár az is lehet, de szorulásnál is előfordulhat, vagy ha túl durván vagy sokáig törlöd, attól is lehet. Mekkora mennyiségű az a kicsit véres?
2013. márc. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
meg persze attól is függ, hogy ez rendszeresen előfordul-e
2013. márc. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem akkor szokott ilyen lenni mikor túl vastagat sz@rok... ilyen Bono méretűeknél.
2013. márc. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

az a kicsi az annyi hogy pár cseppnyi van a papíron, pár vékony kis csík. bár múltkor volt egyszer h a gyomrom is görcsölt meg a hasam is ment, minden bajom volt majd meghaltam és akkor elég sok volt a wcben. halványan de pirosra festette azt a híg f0st. :S dokihoz nm akartam menni csak akkor ha a kövi wczésnél is lett volna, de akkor már csak 2-3 cseppnyi volt a papíron. előtte ilyen még nm volt és szerencsére azóta sem fordult elő.

ez a becsíkozott papír meg havi 2-3 max 4 napon történik meg de akkor sem mindegyik alkalommal egy napon belül.

2013. márc. 3. 16:50
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem ártana egy dokival konzultálni róla. Nem túl kellemes téma, de jobb megelőzni egy esetleges bajt, meg te is jobban alszol, ha tudod hogy minden rendben.
2013. márc. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz!én se foglalkoztam vele azóta 4-szer műtöttek.ha nincs semmi bajod akkor sem vesztesz vele semmit,de legalább megnyugszol
2013. márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azonnal menj orvoshoz!A véres széklet az egyik legriasztóbb tünet, lehet végbélrák!!! Nem azért, hogy ijesztgesselek, de most voltam rektális vizsgálaton, és a fő kérdése a dokinak, hogy volt-e véres széklet!!!
2013. márc. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!