Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek volt gipszben a keze,...

Akinek volt gipszben a keze, mennyire tudta használni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 3. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Amíg első héten sínben volt, addig semennyire, mert a hüvelykujjam kivételével az összes ujjam ujjhegyig benne volt a gipszben.


Aztán megkaptam a körgipszet, abban már csak két ujjamon ért végig, akkor már egész jól tudtam használni a gipszelt kezemet is. Persze, amit lehetett, azért a másikkal csináltam meg.

2013. márc. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy pontosan milyen gipsz.

Nekem volt derékszögű, vállig érő gipszem, abban elég nehéz bármit is csinálni, mivel nemcsak a csuklód, hanem a könyököd is rögzítve van.

A sima alkargipszben, ha az ujjaid szabadon vannak, akkor lényegében bármit lehet csinálni. Egy idő után úgy megszokod, mintha rajtad sem lenne. Ott csak az első időszak gáz, amikor még elég rendesen tud fájni.

2013. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!