Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az araknofóbia mivel jár?...

Az araknofóbia mivel jár? (többi lent)

Figyelt kérdés

Javítsatok ki ha rosszul írtam ..:-)

vagyis lehet hogy az vagyok ?

nem bírók ránézni a madár pókos képekre,

Mert rosszul leszek :-S

élőben egyszer kötelező volt bemenni egy olyan kiálításra ahól pokok és bogarak voltak de nem bírtam kinyitni a szemem,reflexből lehunytam a szemem.

araknofóbiás vagyok ?

ez ájulással is járhat ? Vagy komolyabbal ?

bocsánatott kérek ha rossz a helyesírás és fogalmazás.

létszives normális válaszokat küldjetek és megy a zöld pacsi !



2013. márc. 4. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez már lehet az. De ne ijedj meg, le lehet róla szokni. Mielőbb keress meg egy pszichológust, nem érdemes ezzel szenvedni!
2013. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jó az ahogy írtad,de lehet úgy is,h arachnofobia:)

Mindegy. A lényeg,h azzal jár,amit leírtál.És igen, akár el is lehet ájulni,mert az ijedtségtől leeshet a vérnyomás.De komolyabb bajtól ne félj!Én is utálom őket :)

2013. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ettől féltem hogy már ez is :-s

Mert szerintem nagyon sok fóbiám van sajnos,de ez a legrosszabb mert most is elakartam olvasni egy oldalt ahól araknofóbiáról írnak és ott volt egy pici pók és azonnal vissza léptem és picit meg remegtem..

a fóbiákat komolyan kell venni ?

2013. márc. 4. 22:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Annyiban igen,h akadályozhatják a normális életvitelt.
2013. márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azt olvastam hogy ha képeket nézek róluk akkor nem fogok félni tőlük

ez igaz ?hogy nézzem meg a képet?

2013. márc. 4. 22:30
 6/9 anonim válasza:
100%
Valószínűleg az vagy. Én is az vagyok. Én általában rosszul leszek. Ha meglátok egyet, szinte azonnal elsápadok elkezd remegni a lábam olyan érzésem lesz, mintha rajtam mászkálnának, majd végül zokogni kezdek és rosszul leszek. Egyszer két órán keresztül (még nem jött valaki aki segített nekem) a szobámban ragadtam mert az ajtónál volt egy és nem mertem kimenni a szobából. Annyira nem vészesen akadályoz mert mindig takarítok a szobámban, ha látok egyet leszedetem párommal. Nem nézek ilyen műsorokat vagy elkapcsolom őket. Amúgy meg próbálok nem figyelni rá...:)
2013. márc. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van az arachnofóbiát is le lehet küzdeni,mint minden más fóbiát.De nem csak nézni kell őket.A nézegetés után megfogni.Először is tudatosítsd magadban,h nem bántanak.De nem olyan eget rengető dolog,ha arachnofóbiás vagy. Ezzel még együtt lehet élni.Én 48 éve ezt teszem :)
2013. márc. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38 éves létemre még én sem tudtam megbarátkozni a pókokkal! :)
2013. márc. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is az vagyok! Hogyha meglátok egy pókot izzadok és nagyon félek! Olyan érzésem van, mint hogyha a hátamon másznának végig a pókok! Eléggé szar...
2017. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!