Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » KINEZIOLÓGIA - kinek mi a...

KINEZIOLÓGIA - kinek mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés

Nekem elég érdekes testi tüneteim vannak, egyszer ez fáj, egyszer az, a menstruációm egyszer megjön egyszer nem, a vérnyomásom egyszer alacsony, egyszer magas stb.

Minden kivizsgálásom negatív lett szerencsére, így azt mondták hogy valószínűleg lelki oldaláról kellene megközelíteni a dolgokat.

A nőgyógyászom konkrétan kineziológust javasolt. Az egekig dicsérte hogy milyen szuperül rendbe fog rakni és a többi. De persze, hiszen neki a felesége is ezzel keresi a pénzét jóhogy dicséri:)

Én nem kételkedem benne mert a tapasztalatom 0 ezzel kapcsolatban, de felmerült hogy mi van ha csak azért mondta, hogy menjek a feleségéhez és hagyjak ott súlyos pénzeket (1 alkalom 8ezer forint és azt mondják min. 6-7x kell menni hogy hatásos legyen). A doki egyébként eléggé ilyen spirituális beállítottságú.. Hatalmas tudása van és tökéletes szakember amúgy.


Ti mit gondoltok? Érdemes lenne belevágni? Vagy menjek inkább pszichiáterhez?

Valakinek esetleg tapasztalat vele?



2013. márc. 6. 17:31
 1/4 wartburg353s ***** válasza:
Olyat keress, aki kineziológus-pszichológus. Vannak ilyenek, nagyobb a rálátása a dolgokra, és mindkét "oldalt" ismeri. Sógoromat egy ilyen szakember gyógyította meg gyerekkorában (sokáig ágyba vizelt), sima pszichológus nem tudott segíteni rajta.
2013. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És nagy, eredményes gyakorlata legyen. Nem mindenki egyformán reagál a kezelésekre. Egy rokonom volt egy igazi profinál és az eredmény nulla. Még egy tanács: ha háromszori kezelés után sincs javulás, tovább felesleges elmenni.
2013. márc. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább ajánlom a figyelmedbe az eft módszert. Keress rá a Googlen .
2013. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom, hogy aktuális-e még a kérdésed. Én kineziológushoz járok már lassan egy éve és gyökerestől felforgatta az életemet, pozitív, jó értelemben. Persze ez gondolom függ attól is, hogy milyen szakemberhez kerülsz, nekem ebben nagy szerencsém volt. Csak ajánlani tudom, mert nagyon mély lélektani problémákat tud megoldani. Az a probléma, amely miatt én felkerestem, kb. 7 hónap után oldódott meg. Azóta egyéb gondjaimat is oldjuk és sikerrel. Pozitív irányba változik az életem.
2013. márc. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!