Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez valamilyen betegség? Mit...

Ez valamilyen betegség? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy imádok csiklandozni embereket. Főleg fiúkat. Az a baj, hogy ezt kínosnak érzem, és szüleimnek sem mertem elmondani, és senkinek, úgy érzem, hogy ez nagyon ciki. Miért van ez? Azz interneten próbálom kiélni magam, de nem az igazi. A legrosszabb, hogy van egy helyes osztálytársam, és egyfolytában arról ábrándozok, hogy kikötözöm, és csikizem. Ez valamilyen betegség? Nagyon félek, hogy soha életemben nem élhetem majd ki magam senkin, mert elítélnének érte. Rettegek ettől, hogy életem végéig kettős életet fogok élni amiatt mert titkolóznom kell. Még sosem volt barátom. Más is van ilyen helyzetben?

Kérlek értelmes válaszokat írjatok, mert ez komoly, akármilyen hülyén hangzik!

14/L



2013. márc. 6. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Egyfolytában arról ábrándol, hogy kikötözöd, és csikized. Ez már beteges, fordulj pszichológushoz vagy pszichiáterhez, ő nem fog kinevetni.
2013. márc. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Ha ez régóta tartó, és csillapíthatatlan, időről időre kísértő vágy, netán valamilyen szexuális vággyal (pl. előjáték) is párosul, akkor ez nálad egyfajta fétis, csikifetisizmusod van. Biztosan gázul hangzik annak, aki álszent vagy prűd, de vígasztaljon, hogy nem vagy vele egyedül, ha neten körbenézel, rengeteg hasonló érdeklődésű emberre bukkansz.

Lehet persze pszichológushoz menni, meg elfojtani, de ami 14 éves korban naponta veled van, az nem fog elmúlni nyomtalanul. Valószínűleg nem is kell, hogy elmúljon.

Mivel magadban ezt gáz dolognak tartod, talán jobban félsz tőle, mintsem kellene. Egy kis csikizésbe senki sem hal bele, sokkal többen hagyják magukat csikizni, mint hinnéd. Hidd el, hogy rengeteg srác bukik erre, és szívesen a "kezed alá" fekszenek. Talán még olyan barátot is találsz majd, aki imádja ha csikizik, és akkor igazán kiélheted magad :)


Amíg nincs komoly kapcsolatod, a csikizés elmegy poénnak, ha igazán komolyra fordul a dolog, akkor a srác észreveszi majd, hogy ez téged kimondottan érdekel, és esélyes, hogy hagyja is majd magát néha, hogy boldoggá tegyen. Mindenkinek vannak "defektjei", "sötét oldala", neked talán ez lett. Lehet, hogy valamilyen (akár fel nem ismert) gyerekkori trauma vagy behatás áll mögötte, talán sokat csikiztek, vagy te láttad, ahogy valakit csikiznek, és beléd égett, ki tudja... Ez bizonyos határokon belül egy ártalmatlan, jópofa játék, ettől nem kell félned.

2013. márc. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Beszélgess el erről egy pszichológussal.
2013. márc. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Nem gáz, úgy hívják fetish!!

Én is csikifetishta vagyok már nagyon rég!!

Én pedig lányokat szeretnék nagyon csikizni, de nincs kit!!


Én is valami hasonló kikötözésről álmodozom!!

Te esetleg kipróbálnád a csiklandozott szerepét és utána cserélhetnénk?? Semmi szex vagy ilyesmi, csak csiki!!


Ez amúgy veled lesz örökre, szerintem nincs mit szégyelni!! Játéknak jópofa és amúgy is ez a legkisebb fetish ami létezik!!


Ha benne lennél egy kis csikiben, írj nyugodtan privátban!!



23/F

2013. márc. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Előző vagyok!!


és még tudnám ajánlani a tickling.eu oldalt, ahol ezzel kapcsolatban lehet beszélgetni!!

Csak egyre vigyázz, ne fedd fel, hogy még nem vagy 18, mert rögtön kitesznek!!

2013. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne érezd, hogy ez valamilyen betegség. Az meg, hogy fiúkat szeretsz csikizni az azért van mert lány vagy :)

Én fiú vagyok ezért a lányokat szeretem csikizni.

Később rá fogsz jönni, hogy nincs ebben semmi rossz. Az én párom is nagyon jól fogadta, pedig ő nem szereti kimondottan.

Az előző válaszoló által említett fórumon sok hasonló érdeklődésű emberrel beszélgethetsz és sok mindent olvashatsz erről.

Remélem segítettem.

2013. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
nekem ugyan ez a problémám csak én fiú vagyok és én inkább azt hogy engem csikizzenek
2013. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

a tickling.eu fórumra nem lehet bejutni, nem igazolnak vissza pedig már 2szer is próbáltam regelni.

tudtok esetleg más ezzel foglalkozó, nem halott fórumot?

2014. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na mi történt azóta?

Voltak élményeid?

Még mindig ilyenekről álmodozol?

2022. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!