Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol lehet ellenőrizni a GMP,...

Hol lehet ellenőrizni a GMP, GMP, ISOQAR, BRC, oéti és UKAS tanúsítványokat? Angliából szeretnék táplálék kiegészítőt rendelni és ellenőrizni hogy bevizsgált.

Figyelt kérdés

Csak hivatalos ellenőrizhető hely érdekelne.

Az oldalakon mindenféle tanúsítvány ki van írva viszont nem lehet ellenőrizni sehol.

ÉS NE AZT ÍRJÁTOK HOGY VEGYEK ITTHON, VAGY NE SZEDJEK ILYENEKET.



2013. márc. 7. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy vegyél itthon ilyen termékeket vagy még inkább, ne szedd őket.
2013. márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én voltam az előző válaszoló. Annyira bánt ez a dolog! Az ember veszi a fáradságot és ír egy - szerintem - tök jó poént, erre semmi reakció.

Amúgy mi a fenének akarsz ilyen cuccokat szedni, de most tényleg?

Az OÉTI-is kérdezted, hát arra válaszolok komolyan is. Az OÉTI engedély nem azt jelenti, hogy bevizsgált a termék. Tehát nem szavatolja, hogy a termékleírásban feltüntetett hatóanyagok valóban benne is vannak. Ezt Magyarországon kizárólag az OGYI engedély szavatolja. Ezért nincs értelme ellenőrizni azt, hogy hiteles e az OÉTI szám, mert attól a termék lehet gagyi. Hacsak nem feltételezed, hogy kifejezetten mérget akarnak eladni. Az OÉTI engedély csak arra garancia, hogy nem mérget kapsz, arra nem garancia, hogy használ e bármire is.

2013. márc. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azért nem itthon szeretném beszerezni mert itthon nem is kapható vagy drága.

Goji Bogyó Tabletta vagy Maqui Berry Bogyó Tabletta érdekelne mert nagyon egészséges.

2013. márc. 21. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!