Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez milyen betegség lehet?

Ez milyen betegség lehet?

Figyelt kérdés
Úszáson megismertem egy fiút és nem engedi senkinek,hogy hozzá érjen. Az történt,hogy tegnap megakartam kérni,hogy menjen odébb ezért hozzá értem és ő meg meglökött. Kérdeztem tőle,hogy ezt most miért, erre azt mondta: "nem szeretem ha hozzám érnek" és elment. Ma viszont nem figyeltem oda és teljesen elfelejtettem amit mondott. Ott ült a medence mellett gondoltam beszélgetek vele mivel egyedül volt és én is. Ahogy leültem mellé véletlenül hozzá értem ő meg belökött a vízbe. Amikor feljöttem megint megkérdeztem,hogy miért,erre megint azt válaszolta,mert nem szeretem ha hozzám érnek. Amint kijöttem a vízből megint leültem mellé,de most nem nyúltam hozzá beszélgettünk egy kicsit,de neki mennie kellett és nem tudtam megkérdezni mi a baja.
2013. márc. 7. 17:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!