Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat még mindig a...

Mitől fájhat még mindig a lábujjam?

Figyelt kérdés

Az ősszel egyik pillanatról a másikra megfájdult a nagy lábujjam, nehezen tudtam ráállni a lábamra, és a járás is fájdalommal járt.

Voltam orvosnál, röntgenen. A feszítő ín volt begyulladva, valószínűleg azért, mert "elfáradt". Kaptam fájdalomcsillapítót, gyulladáscsökkentőt, de a fájdalom azóta sem múlt el.

Rendszeresen sportolok, de akkor kb 2-3 hetet pihentettem a lábamat, még most is próbálom nem megerőltető feladatokat csinálni vele, de jön a jó idő, és szeretnék újra futni járni, valamint terepgyakorlatokon túrázni kell mennünk, amiket emiatt nem akarok kihagyni.

Szóval mivel tudnék rajta segíteni?

(Magassarkút az elmúlt hónapokban maximum 4x vettem fel, hogy ezzel se terheljem feleslegesen.)



2013. márc. 8. 16:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!