Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most akkor természetes halál...

Most akkor természetes halál vagy megölték a mamám?

Figyelt kérdés

Most egy éve, hogy meghalt a mama de valahogy csak most áll össze a kép.

Kérlek olvassátok végig mert minden részlet fontos.

Mama a nagynénémnél lakot.Aki egy nagyon furcsa nő mama kb 3-4 évet lakot vele lőtte pedig a vidéki házában egyedül.A nagynéném egy volt szeretőjével közösen vett egy házát úgy ,hogy már semmien kapcsolat nem volt közöttük ráadásul a férfi akkor nagyon részeges volt.Megkérdezte tőle anyukám ,hogy miért költözött össze egy ilyen férfival a válasza:A ház miatt és ha nagyon nem bírom majd el viselni akkor gyógyszerekkel megmérgezem.Ezen nagyon meglepődtünk nem tudtuk viccel vagy komolyan gondolja.Azóta a hapsi már nem nem iszik és össze is jöttek.De ez a kijelentését nem tudtam el felejteni.Szóval a mama a nagynénémnél lakott miután megvette a házát mert vidéken nem érezte biztonságban a faluban egyedül.Nah szóval én nagyon szerettem a mamám jártam hozzá látogatóba sokszor heti 2-3 alkalommal vagy több alkalommal is.de volt olyan is hogy 1-2 hétig nem tudtam menni.Amit észre vettem hogy mama marék számra veszi a gyógyszert reggel délben és este a néném nagyon figyelt mindig rá hogy rendesen bevegye őket.Egyszer mama el mesélte azt is nekem ha ki megy hozzá az orvos mivel mamához házhoz járt az orvos a néném nem engedte hogy el mondja a panaszait az orvosnak rá kiabált az orvos előtt hogy ő ne beszéljen vagy ha még is ki mondott valamit akkor ezt mondta miért hazudsz?Mama állapota egyre rosszabb lett rossz volt a szíve ha jól emlékszem szív ér meszesedése volt és azt mondta a néném ha nem műtik meg az az ér elzáródik és meghal.Ezért ez ellen látszólag mindent megtett vitte össze vissza akkor is beutaltat a kórházba a házi orvossal ha az orvos nem látta szükségét.Egyszer megkért néném ,hogy kiérjem be a mamámhoz a kórházba és a villamosról elkezdte mutogatni hogy hova temeti majd a mamát.Még rá is szóltam mert akkor még amama élt hogy miért mondd ilyeneket.De sokszor el mesélte hogy képzeli el a mama temetését mikor még élt. A mama betegsége romlott a sok kórházi fekvés megviselte hiszen akkor is ott feküdt ha nem is kellet volna.A szíve gyenge volt az orvosa falazgatta a műtétet.Mikor pedig el érkezett volna a műtét napja közölte mamával aki már be volt öltözve ,hogy nem műti meg .Jah és a műtétet pedig azért halasztgatta mert a kórházat újították.Mikor az orvos közölte vele hogy nem műti meg mama olyan rosszul let, hogy lélegeztetőre tették.Be mentünk anyukámmal,hogy mamához mikor a lélegeztetőn volt megkérdeztük az ottani fő orvos nőt ,hogy ,hogy van a mama ő mondta hogy rosszul nagyon gyenge ami a legérdekesebb, hogy azt mondta a fő orvos nő ,hogy a néném akivel lakott több helyről is fel irata ugyanazokat a gyógyszereket háziorvostól kórházaktól minden hol ahol mama jár.Mama 12 napig feküdt a lélegezgető gépen 13 nap reggelére meghalt.A halál oka pedig vér mérgezés volt.

Nem vagyok orvos.akkor mikor mama élt a néném nagyon figyelmes volt mások előtt mamával mindenkinek el mondta hogy ő mennyire szereti az anyukáját.

De nekem ezekből nagyon nagyon gyanús.ű

1.Amiért az életársáról azt mondta hogy meg fogja gyógyszerekkel mérgezni.

2.Amiért többször is el tervezgette a mama halálát még életében.

3.A sok gyógyszer amit mindenhonnan felíratott.

Nem nagyon mertem ez el mondani mert gondoltam ha tényleg így lenne az orvosok csak csinálnának valamitt vagy szóltak volna.De nem senki mindenkinek tök természetes hogy egy szívbetességel kezelt asszony vérmérgezésbe hal meg.

Ezek csak feltételezések észrevételek amiket tapasztaltam.


2013. márc. 10. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A sok fekvéstől valószínűleg felfekvései lettek, ami magával hozzá a vérmérgezést.


Nem tudom, hogy hibázott-e valaki, de nem direkt ölték meg a mamádat, az biztos.

2013. márc. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!