Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sokszor öklendezek, cigizés...

Sokszor öklendezek, cigizés közben, után pl. De ha köhögök akkor is sokszor elöfordul, hogy öklendezésbe torkoll. Többször volt már így, hogy hánytam is, és ez egyre gyakoribb. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

2013. márc. 10. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem határozottan a friss levegő teszi.
2013. márc. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy és mióta próbálsz dohányozni?


Nikotinmérgezésre tippelek...a köhögés meg a füsttől van.

2013. márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezekkel a tüntetekkel miért is dohányzol? Hiányzik egy visszafordíthatatlan betegség? Vagy már beteg is vagy!
2013. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a hülyeség hánytatna te öklendeznél... (Csak neked írtam át!)
2013. márc. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy időben rám is teljesen igazak voltak a fent leírtak amikor dohányoztam...

Pontosan ugyanígy jelentkeztek ahogy a kérdező leírta...

Boldog vagyok, mert mióta leszoktam ezek nincsenek...

Nagyon mérges vagyok magamra azért mert egyáltalán elkezdtem cigarettázni...

2013. márc. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A dohányzóknál fokozódik a garat reflex. Van akinél jobban, van akinél kevésbé. Valamint a nikotin érzékenység sem egyforma, ha telítődik a szervezet jönnek a tünetek. Vannak akik egy fogmosást nem bírnak ki hányás nélkül és eljutnak addig, hogy inkább nem mosnak fogat , viszont bagóznak. Mindenkinek a saját döntése és egészségére neki
2013. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát itt nem értékelik a szarkazmust? Marhára nyílvánvaló hogy a cigitől van, és szerintem ezt a kérdező is nagyon tudja, szándékosan buta a kérdés. Emberek...

első voltam

2013. márc. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az elmult ket napban 6 szall cigit szivtam el, mert beteg voltam. A tunetek kohogeskor megis megvoltak. Nikotin mergezes kizart, tisztaban vagyok a nikotin mergezes tuneteivel. Koszonom a valaszokat!
2013. márc. 10. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!