Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokás a Dohányzásról (? )

Leszokás a Dohányzásról (? )

Figyelt kérdés
Úgy 2 éve kezdtem el dohányozni, akkor voltam 14 éves. Rövid időn belül napi 10-12 szálat szívtam el. Az elmúlt 1 évben napi 1-másfél dobozt szívtam. Most vagyok 16 és úgy döntöttem elég volt és leteszem örökre vagy legalábbis jó hosszú idpőre. Azt szeretném kérdezni, hogy ha abba hagyom a dohányzást akkor a káros hatásai mikor ürülnek ki a szervezetemből? És még ezen belül annyit hogy ha esetleg bulizáskor elszívok pár szálat majd,akkor az sokat fog rontani az egészségemen?(mármint,hogy akkor a szervezetem nem fogja úgy érzékelni,hogy megint elkezdtem dohányozni)?

2013. márc. 4. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt szépen le van írva, olvasd el, de ne csak egyszer, hanem sokszor. Én i solvasgattam ezeket. Én sajnos csak 25 év dohányzás után szoktam le 2000-ben, már 13 éve nem szívom. Te még inkáb bidőben vagy. Ha bulizáskor elszívsz néhány szálat, és előre ezt tervezed, el se kezd, mert oylan mintha le sem szoktál volna, azonnal visszaszoksz.

Én még 10 év után is dohányoztam éjszak aálmomban. Szóval nem egyszerű feladat a leszokás, de már büszke vagyok rá hogy sikerült. Minél több írást olvass az előnyeiről. Ja, most 13 év után nem tudok megmaradni olyan ember közelében aki dohányzik, annyira bűzös. Mint a klozett, teljesen egyenértékű most nekem. Majd meglátod, ha már nem szívod.

2013. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jajk, a link meg lemaradt, bocsika:

[link]

2013. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egészségeden nem fog sokat rontani ha néha néha rágyujtasz viszont nagy rá az esély hogy visszaszoksz. Sajnos az emberek többsége vissza szokik ha csak néha egyet egyet rágyujt. Nagyon sok ismerősöm igy járt. Én épp ezért egyre sem gyújtok rá, pedig tudom hogy meg tudnám állni de akkor sem, az már nem lenne ugyanaz mint igy hoyg 5 éve egy slukkkot sem szivtam.
2013. márc. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem van akarat erőm,amit elhatároztam az úgy fog történni. Várom a további válaszokat és köszönöm az eddigieket.
2013. márc. 4. 22:23
 5/6 anonim ***** válasza:
ha van akaraterő menni fog csak az kell hozzá. Én is annó 3 nap után megmondtam hog tudom hogy leszoktam, mindenki kiröhögött hogy persze majd meglátjuk. Mint írtam 5éve lesz májusban:))))
2013. márc. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekemis beszóltak hogy óóóhát, még csak 1 hete nem cigizek, majd ha 1 hónap lesz, akkor legyek nagy legény. de biztos voltam magamban, már eltelt sok hónap, és azóta sem cigiztem:D


én allen carr könyvét javaslom leszokáshoz.

2013. márc. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!