Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a jobb / hatásosabb...

Melyik a jobb / hatásosabb lázcsillapító? Az ibuprofen vagy a metamizol (algopyrin)?

Figyelt kérdés

én már a kettőt kombinálom, mert sehogy se akar 39 alá menni.


egyéb lázcsillapító-típusokat mondanátok?



2013. márc. 11. 21:05
 1/3 A kérdező kommentje:
és az gond ha valakinek napokon át 39,5 felett van? tud bajt okozni vagy csak kellemetlen?
2013. márc. 11. 21:13
 2/3 anonim ***** válasza:

Influenza?

Csak mert nemrég lettem túl rajta, és én aztán ibuprofent, paracetamolt, algopyrint, MINDENT megpróbáltam, és semmivel nem lett jobb, egyszerűen nem hatottak, pedig fejfájásra, vagy más betegségből eredő lázra jók voltak. Igazából nekem a hideg vizes borogatás, és az ágynyugalom segített, meg persze hogy teltek a napok. Az 5-6. napon azért elkezdett enyhülni. Igyál annyi folyadékot, amennyit tudsz, és próbálj meg kiizzadni (2 óráig meleg ruhában a takaró alatt legyél, egy percre se rúgd le magadról!! aztán menj zuhanyozni, hűvös-langyos-meleg vízzel váltakozva, ez elég jó módszer csak szar érzés nagyon:D nekem nem esett jól de jót tett).

kitartás!

2013. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és nagyon sűrűn moss arcot, kezet, hogy amit bacit kiköhögsz, az ne maradjon rajtad, meg fel is frissít.
2013. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!