Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fejbőrömön égő viszkető...

Fejbőrömön égő viszkető halvány piros foltok, mi lehet?

Figyelt kérdés

Kértem dokihoz időpontot, de csak április 22re kaptam. Az nagyon messze van még. Ez lehet pikkelysömör? mert én arra gyanakszom a tünetek alapján. Tud valaki addig is valamit rá ami jó lenne?

Pénzem sajnos nincs magánorvoshoz, hogy ott kifizessek a vizsgálatért 6-7 ezret és utána még ki tudja milyen szert ír fel ugyanennyiért amit meg kell vennem majd.

23/F


2013. márc. 12. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Elképzelhető,h pikkelysömör,de lehet,h csak un.seborrhaeás dermatitis. Vegyél a patikában Detergens gyógysampont(az nem drága)és használd úgy,h hajmosásnál a habot 10 percig rajta hagyod. Jó lenne ecsetelő is,de azok recept kötelesek(pl.Elocom,Diprosalic).Mondjuk ilyet írhat a háziorvosod is.
2013. márc. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, segítséget! Ment a zöld kéz!
2013. márc. 12. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!