Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki tud mondani valamit...

Valaki tud mondani valamit ebben a témában?

Figyelt kérdés

Ritmuszavarom van és meg fogják szüntetni valamilyen műtéttel. Azt olvastam erről, hogy a combartérián keresztül csinálnak valamit és elégetnek egy eret a szívben ami nem jól működik. Ez eddig oké. De elaltatnak és semmit nem fogok tudni az egészről. Arra lennék kíváncsi, hogy ez kb mennyi időbe telik és a legfontosabb, hogy ugye nem pucéran kell ott lennem? Mert hogy comb. És amikor vége lesz az egésznek megvárják míg magamtól felkelek vagy valaki felkelt? És ha magamtól kell azt is, akkor kb mennyi időbe telik? Utána fáradt leszek? Valaki mondjon már valamilyen konkrét dolgot, mert ilyen részletekbe nem ment bele az orvos, én meg nem mertem megkérdezni.

16/L



2013. márc. 12. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Elsőnek is ne idegesísd magad ezzel!A műtét nagy részénël valóban mesztelen kell lenni.Az altató orvos,majd mindent elfog magyarázni!Az altatás után meg,költögetni fognak.Artéria van a karba is,miért combon keresztűl végzik?Esetleg,ha olyan rossz a véna vagy kicsi.Mire odakerül a sor úgyis felvilágosítanak!

JOBBULÁST KÍVÁNOK NEKED!KRISZTA

2013. márc. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!