Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » El fog ez múlni magától? Mit...

El fog ez múlni magától? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt hosszú órákon keresztül nem volt lehetőségem elmenni pisilni, pedig nagyon kellett. Miután végre sikerült elmennem, elkezdett fájni a húgyhólyagom. Ma egész nap fájt és feszült. El fog ez múlni?

2013. márc. 13. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, el fog múlni. Valószínű idegi alapja is van neki, próbálj ellazulni és aludj egyet. Reggelre lehet már nem is fogod érezni! :))
2013. márc. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A húgyhólyagod fala a nagy telődés miatt túlfeszült. A fájdalom 2-3 nap alatt teljesen el kell, hogy múljon. Ha nem múlik el, akkor a hólyag izomzata, a vérerek nagyobb fokban sérültek. A veséje is megfájdulhat valakinek a túlnyomás miatt, ha valaki tényleg nagyon sokáig visszatartja a pisilést, mondjuk akár fél napig is... Ez még veszélyesebb lehet.

(Egyébként hány órán keresztül tartottad vissza, és miért nem volt lehetőséged elmenni pisilni?)

2013. márc. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azóta már szerencsére rendbe jöttem, másnapra teljesen elmúlt a fájdalom, de őszintén bevallom, hogy nagyon megijedtem. Egyébként kb. fél napig nem tudtam elmenni. Egy értekezleten voltam, de a szünetekben mindig odajött valaki. Egész nap csak ittam, még enni se volt időm...
2013. márc. 19. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!