Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szárad ki állandóan a...

Miért szárad ki állandóan a bőröm a kézfejem, a szám meg cseresedik ki, hiába kenem?

Figyelt kérdés

A szám állandóan cserepesedik,pedig nem harapom,be is szoktam kenni.A kézfejem is állandóan szárad,pedig reggel-este bekenem.


Ezeket azért tartom furcsának,mert alapvetően zsíros a bőröm.Hajat kétnaponta kell mosnom,mert a harmadikon már gyalázatosan néz ki,úgy nem mernék kimenni a lakásból.Az arcbőröm is zsíros,tele van pattanásokkal,pedig kinőttem már a serdülőkorból...


Mi lehet a probléma?


2013. márc. 16. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Iszol eleget? Napi 2-2,5 litert próbálj meg inni, hátha javul a helyzet. Amúgy szerintem a tél hozza ezt ki, a hideg és a szél nem tesz neki jót. Kend be éjszakára jó zsíros krémmel vastagon a kezed és húzz rá kesztyűt, nekem ez mindig helyrehozza.
2013. márc. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sokat iszok,sőt :) És mégis...

A kesztyűt kipróbálom,köszönöm!

2013. márc. 16. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon gyenge az immunrendszered és a beleidben túlszaporodtak a nemkívánatos gombák és más kórokozók.
2013. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gyenge lenne? Én pont hogy azt hittem,hogy erős (:

Évek óta nem voltam beteg,még náthás sem...körbeköhögnek,influsok tömkelegeivel vagyok összezárva és mégsem.

De biztos ha te mondod (:

2013. márc. 16. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!