Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet-e a bélgázosodást...

Lehet-e a bélgázosodást semlegesíteni, vagy megszüntetni?

Figyelt kérdés
Milyen ételeket kerüljek? MIt szedjek egyáltalán, ha nagyon sokszor van?

2013. márc. 18. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel ez egy élettanilag normális folyamat nem kéne elnyomni, ha fokozott bélgáz termelődédik azt a helytelen táplálkozás vagy valamilyen fertőzés, gyomorrontás stb.. okozhatja. Az erjedés és rothadás arányának felborulása okozhatja. Túl sok cukros ételt eszel akkor a belekben erjedés lesz, ami ezeket a tüneteket magyarázza. Én béltisztitóval kezdeném. Sok rostosat ennék, hogy kipucolja a bélrendszert. Aztán a savanyú káposzta jó mert segit helyreállitani a savas kémhatást, az egyensúlyt. Én szednék még probiotikumot is. A puffadást előidéző ételeket kerüld. Pl a bab, káposzta.. meg a cukros dolgokat meg még van pár amit pontosan nem tudok a neten biztos le van irva.
2013. márc. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen megszüntetni ne akard, mert olyan mint a levegővétel. Szükséges. Ha nem lenne, rövid úton meghalnál...
2013. márc. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kerüld a szénsavas vizet, üdítőket (igen, sajnos a sört is :() Legalábbis nekem ennyitől elmúlt, többet sajnos nem tudok róla.
2013. márc. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Dugj egy dugót a seggedbe és fogd be a szád amikor érzed hogy jön...
2013. okt. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!