Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyire rettege...

Normális, hogy ennyire rettegek? Epeműtét előtt állok és nagyon félek. Rettegek, hogy nem fogok felébredni. Normális ez? Ha csak rá gondolok már bőgők. Más is érzett így?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Normális, de nem jó.


Tudom, hogy nagyon nehéz, mindenki aggódik. de ártasz vele, nem tesz jót a stressz. Próbáld elfoglalni magad, olvass, kézimunkázz, süss, főzz, nem tudom, mit szeretsz.

Ne olvass netes fórumokat, mert egyrészt az emberek a rosszat előbb mesélik el, mint a jót, ráadásul erősen túloznak is, élvezettel kínoznak bizonytalanokat.


Semmi baj nem lesz, túl leszel rajta és megszabadulsz egy problémától, erre gondolj. Na, fel a fejjel, jó???

2013. márc. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Feltétlenúl szúkséges a mútét?
2013. márc. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mivel görcsöltem,kórházba kerültem,ott állapították meg az epe kövességet,és mindjárt műtétet szerettek volna.Mivel náthás vagyok a műtétet el kellett halasztani míg rendbe nem jövök.
2013. márc. 19. 11:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen ha érzékeny az idegrendszered. Én is ilyen vagyok sajnos. Minden orvosi beavatkozást túlstresszelek. Fel fogsz ébredni, ilyenre ne is gondolj. Szedjél valami nyugtatót a műtétig minek szenvedsz? A férjemet műtötték epével és meglepett mennyire hamar túl volt rajta. Már csak kis lyukakat csinálnak a hasfalon és úgy veszik ki az epehólyagot.
2013. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!