Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha pisilnem...

Miért van az, hogy ha pisilnem és nagydolgoznom is kell, nem tudom különválasztani a kettőt? Másnak is van ilyen problémája?

Figyelt kérdés
Konkrétan arról van szó, hogy ha mindkettőt kell, akkor hiába akarnám csak a kisdolgom elvégezni, jön a másik is. Többször kerültem már kellemetlen helyzetbe emiatt, van amikor a nagydolog nem lenne alkalmas, de hiába feszítem, akkor is kicsúszik.

2013. márc. 19. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkettőt kell, akkor szerintem természetes, hogy mindkettő jön, néha én is vagyok így ezzel reggelente, de ez otthon nem zavar.
2013. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Otthon engem sem érdekel, csak pl. nemrégiben jártam úgy, hogy többen kirándultunk és persze egy egész napos kirándulásnál az ember pisil a bokorban. Viszont nekem nagydolgoznom is kellett, de azt nem akartam ott a szabadban elintézni. Direkt nem guggoltam le nagyon, de már mikor letoltam a nadrágom, éreztem, hogy a nagydolog feszegeti a kijáratot. Pisiltem egy kicsit, de utána fel kellett állnom, összeszorítani a farpofáimat, hogy ne jöjjön ki. Majd mikor másodszor is elkezdtem pisilni, akkor már minden szorítás ellenére elindult és közben sem tudtam kontrollálni, abbahagyni, hogy mondjuk ne jöjjön ki mind.
2013. márc. 19. 15:52
 3/3 anonim válasza:
erősítsd a záróizmaidat (szorítsd össze - ernyeszd el -szorítsd össze - ernyeszd el - és így tovább)
2013. máj. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!