Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a leghatekonyabb megfazasra?

Mi a leghatekonyabb megfazasra?

Figyelt kérdés
sokat pruszkolok es csorog az orrom, illetve konnyezik a szemem.
2013. márc. 20. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Elsőre nekem megmondom őszintén az jutott az eszembe, hogy nem is megfázásod van, hanem allergiád. Én nem nagyon hallottam még olyat, hogy valakinek megfázáskor könnyezett volna a szeme, viszont allergiánál annál inkább. És olyankor is lehet orrfolyás, tüsszögés.


De egyébként ha mégis megfázásról van szó, akkor ha vírusos, bármelyik patikában kapható tünetenyhítő gyógyszer (Coldrex, Neocitran, stb.) jó lehet.

Viszont ha bakteriális a fertőzés, akkor meg antibiotikum kell, de azt meg egy orvos tudja csak megállapítani, hogy mikor szükséges az a fajta kezelés és olyat is csak ő írhat fel.

2013. márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaza lehet az első válaszolónak. Menj orvoshoz és akkor derül ki, hogy pontosan mi bajod van.
2013. márc. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!