Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan hónaljdezodor, ami...

Van olyan hónaljdezodor, ami nem tartalmaz alumíniumot, és más hasonlóan káros anyagot?

Figyelt kérdés
Elsősorban kereskedelmi forgalomban kapható érdekelne, megrendelős nem. Ha valaki tud ilyet, írja már meg, hogy hol lehet kapni, légyszi!
2009. szept. 16. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a lushban vettem ilyen szilárd, tömb alakú dolgot. Úgy hívják, hogy Theo vagy valami ilyesmi. Illóolajok (teafa, citromfű) vannak benne, az illatosít, meg szódabikarbóna. Egész jó, ilyen citrom illatú vagyok tőle, nem büdös izzadt-egzotikus szagú. Na most, hogy a szódabikarbóna mennyire káros meg mennyire nem azt nem tudom. Sajnos ezzel a lushhal is az a baj, hogy bármennyire is vannak nagyon jó tiszta termékeik, sok olyan van, amibe beleraknak olyat is, amit nagyon nem kéne, és egy szemmel sem jobb miatta mint a sima cucc, amit leszedsz a boltban a polcról négyszázért...
2009. szept. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyetlen, amitől nem viszketek az a forever aloe vera desodorja, a neve ALOE ever-shield. Évek óta használom, közbe-közbe próbálkozom mással is, de feleslegesen, mert előbb-utóbb viszketni kezd a hónaljam. NEM VAGYOK FOREVERES HÁLÓZATÉPITŐ csak használom a termékeiket. megér egy próbát, nem?
2009. szept. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lépj be egy gyógyszertárba és a gyógyszerésztől kérdezd meg ugyan ezt, amit itt kérdeztél. Vannak nagyon jó dezodorok káros anyagok nélkül. Az áruk pedig alacsonyabb, mint a drogériákban kapható termékeké. Tapasztalatból ajánlom ezt.
2009. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor szétnézek! :-)
2009. szept. 17. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!