Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon félek a pókoktól....

Macika.87 kérdése:

Nagyon félek a pókoktól. Mitöl lehet ez? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én még sohasem irtam nem nagyon tudom h. működik.De ha valakitud segítsen. Nagyon félek a pókoktól ha látok 1-et a hideg ráz és azt érzem h az egésztestemen szaladgálnak ez nem elég de még ha meg is öli valaki sírórohamot kapok de nem azért mert sajnálom. Viszketek és 1 husz v 30percig mindenhol öket látom és nehezen nyugszom meg. Egyépként egy erös szeméjiség vagyok és már több betegséget is legyöztem 1-edűl.
2013. márc. 22. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:

nem vagy egyedül (nem magamra gondolok)


láttam egy videot, amiben egy kigyúrt tetovált állatot (bocs hogy így fogalmazok róla, de így jobban érzékelhető) próbáltak rávenni, hogy - ha jól emlékszem - egy kiskutyát simogasson meg ... döbbenetes volt, ahogy sírva fakadt mikor kint szabad téren közeledtek felé az ölebbel már kb 20 méterről ... rávették, hogy simogassa meg, de hatalmas munka volt, úgy ért hozzá, mintha nem is a saját kezével tenné, és még el is fordult közben ... nem gyógyult ki a bajából :)


szóval szerintem senki nem tudja, hogy mitől alakulnak ki valakiben ezek a félelmek (pók, kígyó, stb) ... akaraterővel, önuralommal tudsz eljutni oda, hogy kezeld a sokkot magadban, de azt sosem éred el, hogy közömbösen nézz rájuk

2013. márc. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van már erre terápia ha tényleg komoly a dolog.. Amerikában müködik ártalmatlan ám méretes madárpókokkal kell megbarátkozni mászkáltatják rajtad ilyesmi.. :)aztán h mo. van e ilyen.. Nekem 8madárpókom van pont emiatt.. Mert rohadtul féltem tőlük rémálmaim voltak aztán rájöttem hogy nem is olyan vész sőt még szerethetőek is :)
2013. márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!