Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen fertőzés lehet ez?...

Milyen fertőzés lehet ez? Lent a többi.

Figyelt kérdés
Kórházban voltam és ráültem a wcre,azóta odalent száraz nagyon,fáj és viszket.. Mi lehet ez? Milyen gyógyszert lehet rá venni,vény nélkül? Mert nem szeretnék orvoshoz menni...
2013. márc. 22. 12:09
 1/8 anonim válasza:
Ezért nem szabad csak úgy ráülni... nem tanította meg anyukád?
2013. márc. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

menjél orvoshoz, ha nem Neked lesz szar

amúgy nem tudom hány éves vagy, még soha nem mondták nem ülsz rá a WC-re ilyen helyeken, N

2013. márc. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés:S Köszönöm hogy kioktatsz hogy nem szabad ráülni,de a kérdés az volt mit lehet erre kapni? milyen krémet vagy kúpot vagy bármit..
2013. márc. 22. 12:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a gond, ha ezt most megspórolod magadnak, akkor lehet hogy meddő leszel.

Menj el orvoshoz. Erre sajnos nincs eseti kezelés. A hüvelyedbe bejutó bacik megtámadják a méhed. Mivel nincs váladékod, így szabad az út nekik. Én az összes házi praktikát amit ismerek, azokhoz sajnos kell a nedve, mert ha nincs akkor rontasz a helyzeted.


Szerintem nem éri meg ezzel szórakozni. Ha esetelg meg kiveszik a méhed, akkor nem lesz hormonháztárásod és életed végéig küszködhetsz az anyatermészet ellen.

2013. márc. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na jah sok okos ember van, de érdemlegesen már nem tud hozzá szólni! Grat!

Canesten kombit javaslom, de amint lehet menj el egy nőgyógyászhoz, mert sajnos nem mindent gyógyít és súlyos szövődmények alakulhatnak ki!Ha nagyon tartasz a nőgyógyásztól kérd meg barátnődet vagy anyukádat, hogy kísérjen el! Ez tényleg nem játék.. :S

2013. márc. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szóltam anyukámnak..Sima canestennel kenem addig,és nivea intim mosakodóval mosom,jövőhéten pedig megyek orvoshoz. így jóó?:S
2013. márc. 22. 12:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen! Te legalább is megnyugodhatsz, mert okosan döntöttél és amit hibáztál most jól kijavítod egy érett döntéssel!

Minden lánynak nehéz az első alkalom a nőgyógyásznál, de nem szabad félelemből el mismásolni! Erősnek kell lenni most, mert ha esetleg baj lesz és nem lehet e miatt gyermeked a jövőben, akkor már bánhatod majd, hogy gyenge voltál! És ne aggódj annyira nem vészes és te is megkönnyebbülhetsz majd, hogy túl vagy rajta és nem is olyan elviselhetetlen, mint amennyire beparáztattad magad. :D

2013. márc. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :|
2013. márc. 22. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!