Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túrós folyás de nem gomba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túrós folyás de nem gomba? Többi lent

Figyelt kérdés
Miután a barátom "kézzel" elégit ki utána túrós folyásom van / néha kellemetlen szagú ) . Túl durva esetleg ? Vagy mitől lehet ? Gondoltam első alkalommal gombára el is mentem nőgyógyászhoz aki canesten kombit irt fel . Megcsinlatam es aztan jó lett . De mindig újrajött , ha a barátommal voltam . Nem hinném, hogy gomba mert ennyiszer nem jön ki . Ezért volt , hogy nem kezeltem semmivel , ígyis javult a helyzet csak lassabban... Mi lehet a gond ? Ezenkívűl még1 kérdés. Nektek meddig van barna folyásotok menstruáció után? Nekem kb 1 hét ez normális ? Eddig sosem volt barna foly. Utolsó két mensinél jelent meg.

2013. jan. 3. 20:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

van vmi gebasz az tuti.


mellesleg első ízben mond a barátodnak, mielőtt nyulkál "oda" mosson szépen kezet. meg persze te is!

alap higiénia legyen meg, aztán ha megint vnanak a tünetek, lehet agyalni máson...

2013. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A gomba pont olyan, ami gyakran visszatérhet-.- istenem, főleg, hogy a canesten combi javított rajta, csak úgy néz ki, hogy valami komolyabbat kaptál el belőle, vissza kéne menni az orvoshoz.. Meg mi az, hogy nem hiszem, hogy gomba, ezért inkább hagyom a fenébe és nem kezelem. Te jó isten, ennyi észt...
2013. jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
szokott kezet mosnk en is erre gyanakodtam . Es azert mem hittem h nemm gomba mert miert pont akkor van ha vele vgyok
2013. jan. 3. 20:26
 4/18 anonim ***** válasza:
Kell nekem gyakoriznom vacsora közben... mindjárt visszaköszön az a jófajta erőspaprikás rántotta...
2013. jan. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Es kb 3x kezeltem canesten kombival de nem vehetek minden alkalom utan egyet
2013. jan. 3. 20:27
 6/18 anonim ***** válasza:

Menj vissza a dokihoz. Ki sem gyógyultál belőle még :S


Majd kapsz valami erősebbet rá. A barátodat sem ártana kezelni.

Egyikőtök nem cukros véletlenül?

2013. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát nem feküdtünk le , csak kéz. Nem hinném :/
2013. jan. 3. 20:58
 8/18 anonim ***** válasza:
Attól még lehet gombás fertőzése a barátodnak, hogy nem feküdtetek le.
2013. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom volt amikor nem csinaltuk es akkor teljesen oke volt nem hinnem h nala van a gond vigyazunk a higeniara en reagalok vmiert rosszul ra .
2013. jan. 3. 21:00
 10/18 A kérdező kommentje:
Mi féle ? Bocsi amugy ha ostobat kerdezek 16 vagyok
2013. jan. 3. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!