Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg lehetne ezt műteni?

Meg lehetne ezt műteni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy én nekem scoliosis gerincferdülésem van.

Magyarul fogalmazva ez azt jelenti hogy nem egy vonalban áll a két váll.


Itt lehet róla olvasni,és képet is láttok itt róla hogy milyen valójában :


[link]


Létezik erre valamilyen féle mütét?



2013. márc. 23. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:

most gyorsan megnéztem a könyvemben a kedvedért (bár már pár hete tudnom kéne..:D)


az elváltozás mértékétől függ, ha nem túl vészes, akkor sima konzervatív kezeléssel helyre lehet tenni (úszás, fűző viselése..), de ha nagyon durva, meg lehet oldani műtéttel


ortopédusnál voltál már vele? mert ha nem, akkor menj el, ha meg igen, akkor meg mit mondott?:D


én műtétet nem ajánlom, biztos sokba kerül és fáj... a tested csodákra képes, nem kell mindjárt darabolni meg gyógyszerezni!:)


szóval van műtét, de van egyszerűbb (bár hosszabb) megoldás is! utóbbi talán azért is előnyösebb, mert megerősödik a hátizmod, míg a műtétnél ugyanaz a gyenge hátizom tartja a gerinced, elméletileg vissza is görbülhet:/

irány az ortopédus!

2013. márc. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!