Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 évesen jellemző a szívroham...

15 évesen jellemző a szívroham vagy az angina pectoris?

Figyelt kérdés
nem rég megerőltettem magam, és azóta fáj elöl hátul a mellkasom egy pontban. a szívem környékén! és ez kiterjedt a bal kezemre is! nagyon félek hogy a 2 körül valamelyik! 15 éves vagyok mint már említettem nem merek lefeküdni sem attól félek hogy valami baj lesz! HELP!

2013. márc. 23. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
vegyél be egy magneb6ot, elfog múlni, szerintem most egy pánikrohamot élsz át, ha szivinfarktusod lenne, nem itt irogatnál, hanem már valószínű kórházban lennél, tapasztalatból mondom ez pánikroham
2013. márc. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem izomfájdalomként indult és utána jött a pánikroham. Ne aggódj, ilyen korban nem lehet szívinfarktus. Fiatalon csak születési rendellenesség miatt valószínű szívprobléma, de gondolom ez nem áll fenn. Nyugodj meg!
2013. márc. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet beszorult egy ideg a csigolyáid között és az vált ki ilyen panaszokat.


Nálam pl olyan szokott lenni (meg gondolom másnál is, de ez csak évente 1x ha előfordul) hogy ha furán elfordítom a fejemet, akkor olyan érzés mintha hátulról leütnének a gerinc nyaki részénél, vagy olyan mintha megmarkolnák a nyakam és a vállam között hátulról.. Hát amikor ezt éreztem először (kb 14 éves lehettem) baromira megijedtem, mert azt hittem betörő próbálkozik leütni, utána hátrafordultam és senki nem volt ott...akkor meg bepánikoltam hogy biztos a szellemek szórakoznak velem :D


Múltkor röhögőgörcsöt kaptam (kolléga megnevettetett) és beszorult a levegő gyomor és a mellkas közötti részen, aminek eredményeként nem tudtam felegyenesedni, mert piszkosul fájt (valami 3 órán keresztül görnyedtem, amin meg a kollégám röhögött) de aztán elmúlt (az is hasonló érzés volt)


De ha nagyon parázol, menj el az iskolaorvoshoz, mond el a tüneteidet, ő majd csinál egy ekg-t és kiderül hogy azod van-e vagy sem... az a a legbiztosabb :D

2013. márc. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!