Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? (többi lent)

Mi lehet a bajom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnapi napon megerőltettem maga, és elkezdett légszomjam lenni, fájt a mellkasom, mely kisugárzott a bal kezemre! ez ugyebár szívinfarktusra utal! ez történt olyan 23:00körül! 03:00-ra el is múlt a mellkasi fájdalmam, de a kezem annál jobban zsibbadt! és most még egy kicsit érzem hogy fáj a mellkasom közép tájon! mitől lehet? 15 éves vagyok, sportolok, nem magas a koleszterin szinte, sem a pulzusom, és ne vagyok kövér! a válaszokat előre is köszönöm!

2013. márc. 24. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyan vegyél már be magneb6ot, menj és vegyél, tegnap már 2 kérdést kiírtál, ha szívinfarktusod lenne, nem érnél rá már 3 kérdést kiírni, stressztől, idegességtől, fronttól, egy becsípődött bordaközi izomtól, pániktól, bármitől lehet, ami csak banális ok, ha nem vagy nyugodt, akkor menj be az ügyeletre hátha nekik sikerül megnyugtatniuk!
2013. márc. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!