Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet abból bajom ha elszoríto...

Lehet abból bajom ha elszorítom a nyaki verőeremet és pontosan hogy csináljam?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
El fogsz ájulni. Nagyobb bajod SZERINTEM nem lehet, mert ájulás után nem tudod tovább szorítani. És ne csináld sehogy, nincs értelme.
2013. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosságnak jóval megbízhatóbb módjai is vannak.
2013. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Lehet abból bajom ha elszorítom a nyaki verőeremet"


Reméljük.

2013. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bajod?

Eloszor is, szerintem nem birod ajulasig szoritani.

Nekem szoritottak mar el, el is ajultam, de ez kontrollalt/felugyelt korulmenyek kozott volt, resze egy treningnek, sajat magamnak probaltam, de nem birtam szoritani ajulasig.


Ha megis sikerrel jarsz es elajulsz, estehtsz olyan idetlenul, hogy eltorik valamelyik csontod (nyak, orr?), vagy lepattan egy darab a fogadbol... az eleg gaz tud lenni.

2013. márc. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
njem akiarok öngyilkos lenni csak el szeretnék ájulni mert még soha nem sikerült... pontosan hol szorítsam nem fog eltörni?
2013. márc. 18. 21:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Csináld inkább a beájulást de sose egyedül. Biztonságosabb mint amit itt irsz...
2013. márc. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem tul fiatal vagy meg ha ilyen kerdeseid vannak, hogy nem fog eltorni? megis mi? A nyakad? A sajat szoritasodtol?

nem vagy tisztaban alapveto fizikai/testi dolgokkal

Mint ahogy nem tudod magad megfullasztani ugy, hgoy siman visszatartod a lelegzetedet (az agyad nem fogja engedni, bekapcsolnak az osztonok es akaratod ellenere levegot fogsz venni) ugy a sajat csontodat sem tudod eltorni, legalabbis a nyaki csigolyat biztos nem


Egyedul ne csinald, mert elesel es csunyan bevered a buta arcod. Ha nem lehet szep szoval vissza tartani, akkor mindenkepp legyen veled valaki es puha agy kozeleben csinald!


Elofordul, hogy ugy elajulsz hogy nem tersz magadhoz es ha nincs a kozelben segitseg csunya agykarosodast szenvedsz ha teszem azt nem all vissza a legzesed...


A nyakad ket oldalan fut ket er, amire ha raszoritasz erezni fogod a szivveresed. Ezt a ket eret szoritsd a ket ujjaddal/kezeddel...

2013. márc. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
vmi biztonságosabb módot nem tudtok? PLS
2013. márc. 18. 21:43
 9/10 anonim ***** válasza:
38%

Orvostan hallgató ismerősőm kipróbálta éjjel álmában a párján a szivmasszást. De valami fura volt elkezdett szürkülni. Rájött hogy leállitotta a szivét. Gyorsan elkezdte neki ekkor adni a szivmasszást majd érezte hogy ujra ver neki. Ekkor rémülten felrázzta s kérdezte hogy van? Erre ő:

- Semmi különös de olyan furcsát álmodtam, alagut, végén fehér fény, stb...

2013. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hiába nyomtam vagy 30 percig mindkét oldalon ugy h már fájt nem történt semmi.... mondjuk volt h annyira lement a vérnyomásom h nem láttam és akkor sem ájultam el...
2013. márc. 19. 09:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!