Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan gyógyulhatnék ki...

Hogyan gyógyulhatnék ki leggyorsabban a náthából?

Figyelt kérdés
Csütörtök óta egyre rosszabb a helyzet, napi 50-60-70 zsepi simán elfogy. Pihenni nagyon nincs időm, mert rengeteget kell tanulnom. Csütörtökön mennék egy fürdőbe és addigra nagyon szeretnék 100%-ig meggyógyulni. Mit tegyek?
2013. márc. 24. 12:20
 1/1 anonim válasza:

Hát az én módszerem egy komplett órát és sok forró italt jelent (azon az órán kívül) naponta, kb 2-3 napon át.

És persze VESZÉLYES IS!! Barátnőm mikor megtudta, hogy kúrálom magam, azt hitte hülye vagyok. Szal csak saját felelősségre, főleg akkor ha lázad is szokott lenni, (nekem nem nagyon van azóta, hogy kivették a mandulámat).

Na és a lényeg:

Amit én csinálok az reggel egy neocitrán, napközben annyi forró tea amit elő tudok állítani. Eddig semmi extra. Este (kádunk van) a legforróbb vízzel amit el birok viselni, tele engedem a kádat, és a fürdőszobát szaunává változtatom. Ebben a forró környezetben eltöltök egy jó órát, közbe persze fújom az orrom, iszom a teát (ha nem felejtem kint) és mosogatom az arcom, fejem.

Így mesterségesen lázat idézek elő, ami segít kitisztulni. Fürdés után 1 neocitrán, aztán lazítás, persze teával. Elég extrém módszer az 50 fokos víz, főleg amikor van lázam is de eddig még nem haltam bele, és 2 max 3 nap alatt kikúráltam magam.


Mini tipp:

Ha már nyomást is érzel az arcüregedben meg a homlokodban, az azt jelenti, hogy ott tele vagy takonnyal. Erre a vöröshagyma levét tudom ajánlani.

Ennek a receptje az, h leturmixolsz 1 fej vöröset, és a levét egy orrcseppentő pipettás izével a füledbe juttatod, aztán vattával betömöd. Reggel kifújod és kész. Még ezt 1-2 este lefekvés előtt megcsinálod, és kitisztul az arcod is. Büdös se leszel ha reggel kimosod a füled. Nálam annyiszor bevált már, h számolni se tudom, és a fülemet se kellett fel szúrni emiatt (pedig a háziorvos ezt forszírozta).


Sok sikert.

2013. márc. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!