Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gombás az egész hasam. Mivel...

Gombás az egész hasam. Mivel lehet a leggyorsabban eltüntetni?

Figyelt kérdés
Voltam vele bőrgyógyásznál azt mondta hogy szesszel(spyritus salicylatussal) kenjem be minden nap 4-5x.Hát én kenegetem de már a nyakamra is kezd át terjedni.A napozást javasolta még de kisebb műtét volt a lábujammal kapcsolatba és csak a lakás körül tudok mozogni de viszont szeptemberbe nekem úszó versenyeim lesznek és csak nem fogok pólóba úszni vagy nyakig gombásan.Fehér foltos szinte az egész hasam.Van valami ötlete valakinek?
2012. aug. 15. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Másik bőrgyógyász.
2012. aug. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
SÜRGÖSEN másik orvost keresni!!!!!
2012. aug. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a bajom. Én anno antibiotikumos kezelést kaptam és mellé valami sprayt, ami kiszárította az egész bőrömet kb és lehámlasztotta. A baj az volt, hogy a nem látszókat én nem kezeltem, mert ugye nem tudtam, hogy ott is van és amikor már azt hittem "meggyógyultam", kimentem a napra és az egész hátam és hasam fehér maradt jupii. Mondta a doki, hogy napozásnál ez a gomba fajta nem barnul be, vagyis ahol van, ott fehér marad a bőr, ezért hívják napgombának.

Egy sampont is ajánlott, de azzal sem jutottam messzire, már két éve szívok ezzel, most készülök megint elmenni egy másik dokihoz.

2012. aug. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Canesten plus
2012. aug. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is keress fel egy másik orvost, akitől alaposabb kezelést fogsz kapni.

Nekem 2 hete allergiás kiütéseim lettek, de én kaptam külön fürdő kenőcsöt, csak azzal volt szabad fürdenem, külön gyógykenőcsöt és külön gyógyszert az allergiára. Mondták ha lehet, ne vakarjam. Egyrészt mert megsérülhet a kiütés, másrészt meg ha gombáról van szó, így átviszed a tested más területeire.

2012. aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem ami hasznalt borgombara, a grapefruit mag csepp, neten valahol azt olvastam regebben, hogy kremet kellene belolle csinalni es azzal erdemes kenegetni, de nem volt kedvem vele pepecselni ezert kozmetikai vattara cseppegtettem es rakentem a gombas feluletre, napi ketszer, nekem teljesen elmult.
2012. aug. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!