Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vastagbélrák jele lehet...

Fibbrizzo kérdése:

Vastagbélrák jele lehet puffadás, hasmenés, székrekedés?

Figyelt kérdés
Elég régota ez van nálam és eléggé félek hogy rákos lehetek ,A háziorvosom azt mondja nincs semmi bajom de jobb lenne kivizsgáltatni .Mire kell kérnem beutalot hogy kiderüljön nincs e baj?
2013. márc. 24. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hasi ultrahang. Meg egy vérvétel se árt mert ha valami gáz van az is kijelzi.
2013. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ultrahang, kolonoszkópia.
2013. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

rengeteg mindentől lehet, ha te egyből a rákra gondolsz az nem jó. persze ki kell zárni, de azért az emberek nagy része, nem egyből a rákra gondol ilyen problémáknál.

egyébként stressz, rendszertelen étkezés nagyobb eséllyel okozhatja mint rák.

egyébként én is hipochonder korszakomban ilyen tüneteket produkáltam. egyből rákra gondoltam. de nincs értelme, csak jobban felerősödnek a tünetek. aztán kivizsgáltattam magam, megnyugodtam, tünetek elmúltak.

2013. márc. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!