Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cukorbetegek! T. udtok v....

Cukorbetegek! T. udtok v. alami megoldást a tű okozta helyi zsírosodás kezelésére?

Figyelt kérdés

Már említette nekem egy doki, hogy van egy kis kezdetleges zsírszövet felszaporodás a hasamon, és a combomon.. de egyre rosszabb lesz és nem tudok vele mit csinálni :( Szúrni muszáj magam :/ Próbálom mindig máshova.. de egyszer elfogy a bőrfelület :/ Valaki segítsen rajtam léci

egy 20 éve cukorbeteg lány



#cukorbeteg #tű #inzulinpumpa #helyi zsírosodás
2013. márc. 24. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Karodba nem adsz?
2013. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából 6éve pumpám van... és elég kellemetlen karba :/ folyton elakadok a madzaggal. Fenékbe bevérzik, ahogy vese tájékon is :/
2013. márc. 24. 20:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha pumpás vagy, neked könnyebb. Én úgy szoktam, hogy a kezemet odarakom köldökömhöz, (ujjak oldalra néznek, hiszen köldök körül közvetlen nem lehet szúrni) ujjaimat szétrakom, és minden nap más ujj közé szúrom. Így mire végzek a kézzel, addigra az eleje megnyugszik.
2013. márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez ügyes megoldás :) Hát én most megpróbáltam karba betenni a szereléket... de hát szörnyen rossz :D alig bírok vele mozogni, nagyon kellemetlen. De igazából engem nem a megelőzés érdekelne... sajnos tisztában vagyok vele, hisz már 20éve benne vagyok a témában... Hanem a már kialakult helyzetre való megoldás érdekelne. Nagyon fontos lenne. Szünetben megyek dokihoz és tőle is megkérdezem. De egy tapasztaltabb beteg sokszor többet tud mondani, mint egy olyan orvos aki csak a rendelőjében lát beteget :)
2013. márc. 25. 21:56
 5/9 anonim ***** válasza:
A dokik egy csomó mindent nem tudnak :D:D hiszen nem élik át. :D
2013. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez így van :/ :)
2013. márc. 25. 21:59
 7/9 A kérdező kommentje:
OFF: Az a kedvencem amikor a 120 kilós ápolónő mondja meg, hogy kéne ennem... :D
2013. márc. 25. 22:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem amikor nem hozzáértő emberek rám szólnak, hogy ne igyak málnaszörpöt. Pedig 1. diabetikus 2. ha éppen hypozok, és cukros, akkor még jó is 3. van olyan, hogy belefér szénhidrát adagba
2013. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én ehhez már hozzászoktam :) Igazából gyerekkoromban volt zavaró. Most már rájöttem, hogy az emberek h*lyék :D és nem kell velük foglalkozni :) Ha kérdeznek szívesen válaszolok, de ha beszólogatnak azzal csak magukat égetik le;)
2013. márc. 25. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!