Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a megoldas? Mar nagyon...

Mi a megoldas? Mar nagyon megunam az eleemet semmi ertelme nincs mt?

Figyelt kérdés
sziasztok hat elkene a segitseg szerintem.en megszerenek halni met mar belefaradtam az eletbe semmi jo sinc az eletemben es az h a szuleim eelveszitenek engem az mar sajnos nem zava annyira .sokan azt mondjatok h mentalis bajaim vannak es lehet igazatok van de mar semmi erdekes nincs az eletb csak nomorusg

2013. márc. 25. 07:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj ki külföldre dolgozni, jót fog tenni egy kis levegőváltozás, új élmények!
2013. márc. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16 eves fiu vagyok azr kosz
2013. márc. 25. 09:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Látom, nagyon el vagy keseredve, de azért ilyen olcsón ne add fel. Keress egy pszichológust, mert azért nem lehet annyira rosz a helyzet. Mindenből van kiút.

Valamit kellene naponta sportolnod, de keményebben, hogy a szervezeted kicsit doja fel magát. Nézz utána a neten a pszichofitnesznek.

2013. márc. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még fiatal van ahhoz hogy ilyen könnyen feladd. Ne feledd, te is és a világ is fog még sokat változni.


Tudsz elképzelni, olyan jövőt, amiben jól érzed magad?


Tartod magad annyira hogy ezt el tudd érni?


Tudod a személyiséget csak egy dolog nemesíti / fejleszti. Ez pedig a probléma. Tudsz úgy gondolni rá, hogy a problémáidat azért kaptad, meg ezek a nekedvalóak, amik a legjobban fejlesztenek téged? Hogy olyan nehezek amiket te még pont elbírsz?

2013. márc. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Háziorvos.. Ha rendes, kivizsgáltat.. Pont ma voltam az enyémnél, kis megfázás, amit nem tudtam magamtól legyűrni..

Közben elmeséltem neki, hogy :

- indítékszegény

- rosszkedvű

- fáradt

- étvágytalan

- ?depressziós?

vagyok..

írt ki vérvizsgálatot..

Mert ennek hátterében lehet hormonális baj is (pl: pajzsmirigy-probléma).

Tehát: dilidoki, csak ezek után jöhet szóba, ha ezen eredmények negatívak...

Nem tudom melyik lenne jobb.. Depi, vagy hormongond...

Lehet az első lenne a jobb, mert a depi el tud múlni, a hormonháztartás zavara... hááát... Na majd alakul..

Neked tehát első körben: háziorvos.Ő majd kivizsgáltat. Egyébként: ami nem öl meg, erősebbé tesz.

Ne add fel, túl fiatal vagy ahhoz, hogy ennyire könnyen megadd magad az ilyeténfajta gondolatoknak.

ÉRTÉKES EMBER VAGY!!! Ezt tartsd szem előtt!!!

2013. márc. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Skywalker33 ***** válasza:
57%

Halihó,


az életed bár most nem sejted végtelenül értékes.

Tapasztalni tanulni és szeretni születtél le, az életedet te magad tervezted meg és sokáig tartott míg megfelelő testet és körülményeket találtál a célodhoz.

Ha eldobod az életet akkor kezded előről csak odaát meg fogsz őrülni a bűntudattól közben, merthogy nincs vége semminek a halállal.

Ezek nem teóriák ez csupasz realitás.

Sztem ha megismernéd h egy kozmikus terv része vagy az segítene.

Tibetben nem ismerik a depresszió szót.

Ha valaki sokszáz élet óta fejlődik és végre ilyen lehetőséget kap h emberi testben bizonyítson az nem lehet depressziós.

Csak végezd el tisztességgel ami szembe jön, ha tudod kényeztesd néha magad és kezd meg a belső változást és az igazság keresését. Nem tudok tévedni mert minden életnek ez a célja sok eon óta.

Jó utat!

T :)

2013. márc. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!