Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem, hogy többre...

Miért érzem, hogy többre lennék képes, közbe nem is? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában azt vettem észre pl tanulásnál, hogy elkezd idegesíteni, hogy nem ragad meg bennem az anyag, de érzem, hogy valahogy biztos megtudna és sokkal többre lennék képes másban is, de mégsem sikerül :\

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)

17/F


2013. márc. 25. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem rágörcsölsz nagyon. Inkább többször próbálj meg keveset tanulni, mint egyszerre sokat. Oszd be a tanulnivalót, és próbáld meg teljesíteni a kitűzött célt. És hagyj időt az ismétlésre- ha legalább háromszor átveszed így, hogy 1. elolvasod, esetleg vázlatot írsz a főbb pontokról 2. próbálod felmondani, amire emlékszel, de közben mikor elakadsz belenézel 3. fölmondod újra, akkor már hidd el, hogy sokkal jobban fog menni. Ha nem akarsz egyszerre sok mindent magadba erőltetni, akkor lesz sikerélményed, és ez újabb lendületet fog adni- nemcsak tanulásban, másban is. Nekem ez bevált gimiben is, egyetemen is :)
2013. márc. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) Ezzel csak az a problémám, hogy nagyon nagyon lusta vagyok. Ha tudok akkor egy időben nézek videót,olvasok híreket,játszok telefonon meg ilyesmi :\
2013. márc. 28. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!