Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha esetenként szédülök és...

Ha esetenként szédülök és ingerült vagyok, ha nem ehetek cukorbeteg lennék?

Figyelt kérdés
Egyre többször veszem észre, hogy szédülök és rosszul érzem magam, alig tudok gondolkozni olyankor. Sőt, ha kell ingerültté is tudok válni. Nem tudok olyankor másra gondolni, csak hogy valahogy kajához jussak. Bevezettem ezt a "ha rosszul vagyok eszem egy falat csokit", csak ez már kezd rendszeressé válni. Kölcsön kaptam egy cukorszintmérőt. Mekkora ezeknek az értéke? Mikor alacsony, ha mit mutat? Köszönöm

2013. márc. 16. 20:18
 1/1 Andizsuzsi ***** válasza:
Az a normális, ha szédülsz, ha nem ehetsz. Leesik a vércukor szinted. Ilyenkor ne csokit egyél, mert az hirtelen megdobja, majd ugyan olyan hirtelen vissza is esik. Teljesen felesleges ilyenkor a vércukor szintedet méregetni, egyél rendszeresen, és elkerülöd a rosszulléteket.
2013. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!