Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a vállammal?

Mit csináljak a vállammal?

Figyelt kérdés
Mit csináljak a vállammal,mert ha pld: Bemelegítésnél forgatom mind két karom körbe fele akkor eléggé recsegnek/kattognak,inkább a bal oldali. Ha jól gondolom akkor a fekvenyomás tette velem.Mert a tavaly olyan hülye voltam,hogy egész nap gépeltem és csak gondoltam egyet és kimentem súlyozni és be se melegítettem és már nyomtam is 40-50-60 kg-t fekve. 1000% hogy akkor tettem tönkre a vállam,mert amikor nyomtam fura hangot adott ki, olyasmit mint ha a kocsiban felhúznánk a kéziféket,olyan kattogásokat :D Amikor engedtem lefele akkor kattogott vagy 5 ször.És már egy idő után fájt is a vállam,éreztem hogy nyilallik azon a helyen,ahogy recsegett és abba is hagytam a súlyozást.Már nem de kattog/recseg és ez nagyon idegesítő,mit tehetnék vele.Most már persze tanultam a hibámból és minden edzés előtt bemelegítek.
2013. márc. 26. 16:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!