Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sok a gyomorsavam, emiatt...

Sok a gyomorsavam, emiatt érzem, hogy a torkomon a nyálkahártya nincs olyan jó állapotban. Gyakran kell köszörülni a torkom, és mivel komolyabb terveim vannak az énekléssel, valaki írna nekem valamit ami helyrehozná a torkom?

Figyelt kérdés
Voltam gasztroenterológián, ahol az orvos közölte velem, hogy nem hajlandó megtükrözni, mert fiatal vagyok... mi bajom lehetne...
2013. márc. 27. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
A tükrözéstől?
2013. márc. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha más panaszod nincs fölösleges megtükrözni.


Igyál Salvus vizet (napi 1 deci, gargarizálhatsz is vele), meg ne egyél olyan kajákat amik savat csinálnak, pl ne egyél fűszereset, hagymásat, sok édességet...a banán meg nagyon jó gyomorsavra. Napi 4-5-öt megeszem és nem ég a gyomrom. Pedig már én is küzdök vele egy ideje. Quamatel, savcsökkentők csak ideig óráig hatnak aztán még több savad lesz tőlük.

2013. márc. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!