Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szakrendelőbe mehetek, ha nem...

Szakrendelőbe mehetek, ha nem oda tartozom? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Nem Budapesthez tartozom, viszont itt lakom, több hónapja, Érden van az én orvosom, de nem tudok most el menni oda. 15. kerület Rákos úti szakrendelőbe szeretnék menni, mert az itt van egy köpésre. De nem tudom, hogy fogadnának e? Felnőtt házi orvos, és röntgen kéne. Több, mint egy hete fáj a bordám, nem tudok rendesen levegőt venni, mert fáj. Olyan, mintha oldalba vernének. Aludni nem tudok már, mert se feküdni, se ülni, se állni nem tudok rendesen, mert fáj, szúr... Nem egyszer sírtam miatta.

2013. márc. 27. 13:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Be kell jelentened az ideiglenes lakhelyed az okmányirodában. Másképp nem fogadnak! Én is oda jártam egyébként szakrendelőbe és nekem se volt az elején bejelentve a címem, de nem fogadtak így!
2013. márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!