Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha slejm van a...

Mit tegyek ha slejm van a torkomon?

Figyelt kérdés
Elkaptam az influenzát és a torkomon folyik le a slejm, és ettől folyton hányingerem van. Ha köhögök vagy krákogok az se jó mert attól is hányingerem van. Szedek izlandi zuzmót meg streptilst és kaptam antibiotikumot is, de a slejm nagyon zavar. Valakinek van valami gyógymód ami bevált a slejm ellen?

2013. márc. 30. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
nemtom de nekem az mindig van, és minden nap turházok a csapba(sose nyelem le vagy köpöm a szabadba)
2013. márc. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj hogy én nem tudok turházni.
2013. márc. 30. 12:35
 3/4 siroki márió válasza:
Sajnos ugyan ebben a lében vagyok már öt éve nagyon rosszérzés a slejm éjjel nappal a torkomon van.és nem tudom rá a gyógymódot voltam mar vizsgálatokon is irtak fel különböző gyógyszereket is de sajnos nem meult el ez eg eleten át igy leszz??? VALAKI SEGÍTSEN!!!
2014. okt. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nicola73 ***** válasza:
Ajánlom neked Dr.Theiss Lándzsás útifű szirupját. Napi háromszor használd. Nem olcsó, viszont nagyon hasznos készítmény. Én megfázás után vagyok és tele vagyok slejmmel és ez segít felhozni. Igyál mézes teát hogy megnyugtasd a torkod, mivel a sok "köpködés"-től megerőltetheted. A nagyim receptje is nagyon hasznos: Egy evőkanálra mézre citromot nyomsz összekevered és szép lassan lenyeled. Ez teljesen megnyugtatja a torkod. Fájó, gyulladt torok esetén ajánlatos egy selyem sálat a nyakadra tekerni. A korai fekvés és sok alvás erősíti az immunrendszered és hamarabb gyógyulsz.
2014. dec. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!