Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az áramütés minden esetben fáj?

Az áramütés minden esetben fáj?

Figyelt kérdés

2013. márc. 30. 18:47
 1/4 A kérdező kommentje:
fontos lenne tudnom..
2013. márc. 30. 19:00
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha normál 220V-os áramütésről beszélünk akkor szerintem nagyban függ az egyéni ellenállástól, az áramütés körülményeitől, és az aktuálisan rajtunk lévő ruházat és cipő is befolyásolja.

Engem egyszer rázott meg vízben állva áram, mikor hozzányúltam egy bedugott vízben lévő elosztóhoz, és bal kezemmel fogtam meg, gumis papucsban voltam mezítláb, és átfutott rajtam a bal karomon és a jobbon az áramütés. Egy nagyon intenzív, de nem igazán fájdalmas rángás futott végig rajtam. Az ijedségem nagyobb volt.

2013. márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok mindentől függ, de engem már jó párszor csapott meg és nekem mindegyiknél inkább csak lezsibbadt a helye.
2013. márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. márc. 30. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!