Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Tényleg ekkora a...

SEGÍTSÉG! Tényleg ekkora a baj? Áramütés ért.

Figyelt kérdés
Áramütés ért kb. 3 órával ezelőtt, sajnos pont bal kézzel fogtam meg a 230V-os vezetőt, de azonnal, fél másodperc alatt rántottam el a kezemet. Egy percig éreztem a bal alkaromban zsibbadtságot és a tenyerem kicsit remegett. De seperc alatt jobban lettem, gondoltam utánanézek jobban a dolgoknak a neten és azt kell mondjam, jól megijedtem. http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__1665.. ennek a kérdésnek a válaszait olvastam el. Most akkor bemenjek a kórházba? Esküszöm, hogy annyira elkezdtem izgulni, hogy most lettem rosszul.
2012. dec. 2. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Célszerű felkeresni egy orvost.
2012. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz.

A páromat a munkahelyén rázta meg a kóbor áram, Hál'Istennek semmi baja nem lett de még így is mentőt hívtak hozzá, 1 napos ügyeletet kapott.


Aggódni nem érdemes ha jól érzed magad, de mindenképpen lásson orvos.

2012. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 _Jessy_ ***** válasza:
Engem már ért párszor áramütés, de nem volt semmi galiba. Annyira azért nem veszélyes, ha nem rázott sokáig. Mindenesetre nem árt odafigyelni :)
2012. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor elmenjek EKG-ra? A szívemnek eleve van valami baja amit rég kiakarok vizsgáltatni: hirtelen terheléstől(gyors futás, gyors tekerés a biciklin) mindig begörcsöl és szúr.
2012. dec. 2. 19:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a legtisztább ha most bemész a sürgősségire, megmondod hogy megrázott az áram és nem vagy túl jól.

Ott elvégzik az EKG-t meg mindent amit kell, és jó esetben várakoznod sem kell sokat.

2012. dec. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!