Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen betegség lehet ez?...

Milyen betegség lehet ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Pár hónapja leborotváltam a szőrt a fenekemről mármint a vágatból és kicsit megvágtam a herék alatt, de az ánusz fölött. Után azon a helyen viszketett meg fájt, de elmúlt. Sokszor visszatért.. Most is visszatért, de már olyan szinten, hogy az egész vágat fáj, ha hozzá érek, ha kitörlöm akkor meg tegnap is véres volt kicsit. Mi lehet ez?
2013. ápr. 1. 06:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vicc: menjél el sebészeti rendelésre holnap, vagy ha abszolút nem bírod tovább akkor ma sebészeti ügyeletre. (bár gondolom mivel ez több hónapos történet, kibírod még holnapig rendes munkaidőig.)


Addig is WC használata után inkább nedves popsitörlőt használj, tudod olyan babáknak valót (ha épp van otthon), ha nincs akkor pedig zuhanyozz le, vagy használhatsz bidét is (szintén ha van otthon). Ne dörzsöld durván sem wc papírral, sem törölközővel, de tartsd maximálisan tisztán. Jobbulást kívánok!

2013. ápr. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták,ne törölgesd durván,inkább minden székelés után mosd le. Amikor borotváltad megsérthetted a bőrödet és mivel rossz helyen van állandó macerának teszed ki, ráadásul az a környék tele van kórokozókkal.És mihelyt tudsz,menj el sebészetre,ilyen helyeken gyakran tályog alakul ki.
2013. ápr. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!