Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 évvel ezelőtt ráelytettem a...

3 évvel ezelőtt ráelytettem a nagylábom újjamra egy szép kis vasdarabot pontosan a körömre, rögtön ki is vérzett, később lassa-lassan le is esett?

Figyelt kérdés

Majd hónapokkal később amikor az új köröm kb. 0,5 cm-es re kinőtt véletlenül egy 5kg-os kalapácsal megdurrantottam akkor tényleghogy csillagokat láttam másodpercek alatt mig levettem a nem acélbetétes cipőt jókora vérhólyag lett aminek a puszta látványa is fájt,majd az új körmöm is leesett,majd lassan elkezdett nőni a harmadik új körmöm is ami még "csoda" ,hogy mindig megvan,köszönhető az acélbetétes munkavédelmi cipőnek!(bár csak előbb vettem volna),a probléma az hogy a köröm nem jó irányba nől és fáj mikor nem véskélem körbe rendesen,belenyől a "bőrömbe"!

Az acélbetétes cipő pedig állandóan nyomja a nagylábom ujját,oldalt de csak azt amelyiken új köröm van,a másik lábamat nem!


2013. ápr. 1. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nézesd meg orvossal, mert elÖfordulhat, hogy a másik köröm alatta van az uj körömnek és azért érzékeny, hátha tud segiteni.
2013. ápr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

És megcsináltad kedves kérdező. Egy mondat.


"Majd hónapokkal később amikor az új köröm kb. 0,5 cm-es re kinőtt véletlenül egy 5kg-os kalapácsal megdurrantottam akkor tényleghogy csillagokat láttam másodpercek alatt mig levettem a nem acélbetétes cipőt jókora vérhólyag lett aminek a puszta látványa is fájt,majd az új körmöm is leesett,majd lassan elkezdett nőni a harmadik új körmöm is ami még "csoda" ,hogy mindig megvan,köszönhető az acélbetétes munkavédelmi cipőnek!(bár csak előbb vettem volna),a probléma az hogy a köröm nem jó irányba nől és fáj mikor nem véskélem körbe rendesen,belenyől a "bőrömbe"! "

2013. ápr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

13:00

Van ez igy!

2013. ápr. 1. 13:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos sok mindent nem lehet vele kezdeni. Valószínűleg sérült a mátrix ,ami miatt dystrophiás a körmöd,ez maradandó elváltozás. Hiába vennék le ugyanúgy nőne vissza.
2013. ápr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még anyit veszek észre mintha kicsit sárgáb volna az új körmöm a többihez képest!Körömvágáskor mikor jobban,mélyebben levágom a köröm alól valami fehér anyag jön,vagy csak ott van,de szerintem nem geny!mikor kivágom a benyőtt részen már másnapra elmúlik a fájdalom!
2013. ápr. 1. 14:26
 6/8 A kérdező kommentje:

13:23

Akkor az orvos is gondolom azt mondaná,hogy tanuljak meg vele élni!

2013. ápr. 1. 14:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha sárga szinü a körmöd és fehér valami jön ki belõle, akkor gombás lett a körmöd, már csak ezért is el kell menned orvoshoz, hogy kezeltessed, mert még rosszabb lehet.A gyógyszere Canesten.
2013. ápr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha morzsalékos a körmöd alatt, az gombára utal.Azért lehetséges,mert a sérült körmödnél rosszabb a keringés.A Canesten körömgombára olyan,mint a lepkef...g. Próbáld meg a reklámokban látott ecsetelők használatát. Ha nem boldogulsz, a bőrgyógyász ad megfelelő,belső kezelést.
2013. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!