Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó dolog az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó dolog az, hogy amikor meglátok egy szép nőt valahol, akkor rögtön elkap a kisebbség érzés és csak arra tudok gondolni, hogy soha nem lesz az enyém?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát jónak semmiképp sem jó, és ezek a gondolatok az arcodra is kiülnek, a nők pedig nem bírják azokat a férfiakat, akik önbizalomhiányban szenvednek. Próbálj nem gondolni ilyenekre, különben tényleg sosem fogod ezeket a nőket megkapni...
2011. dec. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem jó dolog.
2011. dec. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért is lenne az természetes, hogy az összes jó csaj, akit meglátsz a tiéd legyen? Kicsit túlreagálod a dolgot.
2011. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hehe...

hát vannak olyan lányok, akik ránéznek ezekre a szép csajokra, és azt teszik fel kérdésnek:

"Kinek kellenék én, ha ők is itt vannak?"

2011. dec. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Fura, nekem meg az jut eszembe, hogy vajon mennyire kéne visszafogjam magam, hogy ne legyek túl sok neki, ha odamegyek hozzá netán...
2011. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Uccsó: hát van aki nagyon rossz első benyomást tesz(pl. én), ez ismerkedésnél nem előnyös mindig. De igazán jó párt akkor találsz majd, ha valaki huzamosabb ideig ismer már. Nekem barátnőim egy része(lány vagyok) kijelentette, hogy elég hülyének gondolt(értve: kissé túl sok, túl bolond) elsőre, sőt, valamelyikük utált is egy jó darabig. Mégis itt vannak, megismertük egymást. Ugyanez a fiúk terén:) vagy nagyon fals az első benyomás, vagy ijesztő:D
2011. dec. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt a sikerhez valahogyan le kellene gyűrnöd magadban.


Egyébként jó a kérdésed, én lányban vagyok ugyanilyen. Egy sráccal, aki max a haver szintig juthat el nálam tök jól elvagyunk, mert nincsen kisebbségérzésem, de ha egy potenciális jelölt kerül a közelembe...

Hány éves vagy egyébként?

23L

2011. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem erre te is tudod a választ...
2011. dec. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
21:07 23 éves vagyok, és abszolut semmi fogalmam nincs arról, hogy a fenébe lehet eljátszani egy ilyen nő előtt azt, hogy ő neked nem is tetszik annyira, mikor remeg az egész tested, elcsuklik a hangod és folyamatosan kapkodod ide-oda a kezed meg a lábad...hogy lehet ilyen körülmények között hitelesen megjátszani ezt? :D
2011. dec. 17. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!