Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szőkítés után sárga lett a...

Ádii.** kérdése:

Szőkítés után sárga lett a hajam. Mivel lehetne megoldani, hogy szőke legyen?

Figyelt kérdés
Megvallom, nem szeretném befesteni a hajam, de így se jó, hisz sárga lett. Valami tanács/tapasztalat? Van rá házi mód?

2013. ápr. 1. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Házi? nincs. holnap reggel menj el fodrászhoz, h mentse, ami menthető. nekem fodrász (!) cseszte el, több mint fél év volt, mire egy másik helyrehozta
2013. ápr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha egyenletes akkor egy ultravilágos hamvasszőke segíthet rajta(ha van benne olyan amit nem szívott ki jól akkor inkább egy világosbarna). esetleg hamvasító folyadék.


nekem ez a tapasztalatom. vagy keresel egy jó fodrászt.

2013. ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát én nem mennék fodrászhoz azzal amit te magad is megtudsz oldani: 1., hamvas festékkel fesd be szőkítés után. Nem tudom hogy használtál e hajfestéket, ha nem akkor persze hogy srága lett, szőkítés után mindenképp festeni kell!

Egyébként: Schauma lila hamvasító sampon segít:)

2013. ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lelett festve, de azt hamar ledobta. Ezért nem tudom mit kéne tenni.
2013. ápr. 1. 22:29
 5/7 anonim válasza:

Persze, hogy van gyógymód! :)

Próbálj ki egy hamvasító-szettet valamelyik drogériából. A hamvasítás tartósan beépül a haj szerkezetébe, a szőke haj szőke marad/lesz, hetek után sem sárgul meg! Azért írtam, hogy szettem használj, mert ha nagy a baj, akkor a sampon, a balzsam és a pakolás együtt hamarabb kifejti a hatását. A közepes-olcsó árkategóriában is lehet kapni ilyeneket, L'Oreal, Garnier, de a DM sajátmárkás termékei között is találsz ilyeneket. Fel a fejjel, no para! :)

2013. ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) Remélem beválik.
2013. ápr. 2. 00:03
 7/7 anonim ***** válasza:
A hamvasítóval csak óvatosan. Egyszer nekem belilult a hajam.
2013. ápr. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!