Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha kinyomok egy pattanást,...

Ha kinyomok egy pattanást, utána a helyén miért lesz egy sötétbarna anyajegy? Csak az arcomon emiatt az utóbbi időben megszaporodtak. Jelzem, nem heg!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 13:10
 1/2 anonim válasza:
Nahát, ilyenről még nem hallottam. Biztos, hogy anyajegy? És minden esetben jelentkezik? Amúgy, értékes választ őszintén szólva, nemtudok adni. :/ Csak annyit tudok tanácsolni, hogy ha minden egyes pattanásnál ilyen reakciója van a bőrödnek, nézesd meg orvossal..
2013. ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia az nem anyajegy, hanem a pattanás pirossága mikor eltűnik a pattanás a helyén valóban megbarnul a bőr, és később lehet belőle hegesedés is.

Fehérítő krémeket ajánlanék neked, (bioderma white objectiv termékek) nekem az bevált, de elég húzós áruk van. Házilag citromlével töröld át az arcodat, mert az is világosít.

Sajnos ezek a barna pöttyök csak hónapok múlva múlnak majd el, de nagyon jó hatással van rájuk,az AHA-s hámlasztók mert gyorsabban meg tud újulni a bőr és az új bőr már szép színű lesz alatta.


Próbált ki ha akarod, de egy tanácsot fogadj meg mindenképpen, de menj szolizni, és ha napra mész nyáron majd kend be fényvédőkrémmel, mert ha lebarnul és "beleég az arcodba" a folt akkor nem tünteti el semmi!


Remélem segítettem Neked. :)

2013. ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!