Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha azt mondom az orvosnak h...

Ha azt mondom az orvosnak h szédülök és kapar a torkom az jobb mint az h megfáztam? Min igaz de mind csak 1 picit igazából kibírnám az iskolát csak nem akartam menni mert nagyon fáradt voltam reggel.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 3. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Jah. Majd amikor a ház összedől, amit építesz, mond az özvegyeknek, hogy húsz éve előtt kamuztam a torkommal, bocsesz.
2013. ápr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Belenéz a torkodba, egyből látja, hogy nem piros.
2013. ápr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább azt mondjad, hogy nem érezted jól magad és lehet bujkál benned valami, vagy rosszat ettél. Elég toleránsak a gyerekorvosok. Azért máskor ne csinálj ilyet!
2013. ápr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szerencsêre megusztam :) de am legközelebb inkább hagyom nagyon bizonytalan az ilyesmi. meg hát nem vet rám jó fényt ha csak úgy ellógok.
2013. ápr. 8. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!