Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A legjobb barátom direkt...

A legjobb barátom direkt iszik nyugtatókra, lehet valami baja belőle? Miért teszi ezt?

Figyelt kérdés

a betegtájékozatótban le van írva hogy tilos rá inni, ennek ellenére ő direkt alkohollal veszi be. aggódom érte!

23F



2013. ápr. 5. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

A nyugtatótól eleve lehet baj (nyilván nem szokás meghalni tőle, de az egészség-betegség elég széles mező sok átmenettel), az alkohol is elég rossz hatású.

A kettő együtt lehet rosszabb mint külön-külön lennének, na de külön-külön nem elítélendő és kerülendő a fogyasztásuk?


Vannak természetes nyugtatók, növények gyakorlatilag mellékhatások nélkül. Nézzetek ilyenek után, ócóbbak is.

2013. ápr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alkohollal keverve gyakorlatilag túladagolhatja magát.
2013. ápr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
régen én is csináltam,igaz csak kis mennyiségen,nem lett tőle semmi bajom,de inkább leálltam vele
2013. ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alkohol + nyugtató = kábítószer. Erősítik egymás hatását. Gyakorlatilag drogozik a fiú.
2013. ápr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!