Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ismertek valami jó házi...

Ismertek valami jó házi praktikát vese és húgy hólyag gyulladásra?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Antibiotikumos kezelés de azonnal!
2013. ápr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

hello

nekem rengetegszer volt ilyen jellegu problemam, legalabb 10 even keresztul. eszmeletlen mennyisegu antibiotikumot megetettek velem az orvosok. amitol viszont rendbejottem azt a gyogyteaknak koszonhetem. napi 4l cickafarkfu csalan es mezei zsurlofu, de rakhatsz bele kamillat is.este mindig megfoztem, reggel leszurtem. egy honap mulva nem akarta elhinni a doki hogy nincs bajom. amugy a folyadek mennyisege is fontos,mert tunetenyhito.kevesbe csip a vizelet ha sokat iszol. en ezt tudom neked tanacsolni, de persze szerintem is nezesd meg magad egy orvossal, mert az en pozitiv tapasztalatom meg nem jelenti azt, hogy neked is ugyanaz a bajod. jobbulast kivanok

2013. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. ápr. 5. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!