Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tyúkszem vagy szemölcs?

Tyúkszem vagy szemölcs?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve van a talpamon valami fehéres, enyhén kidudorodó valami. Először csak egy volt (kb 2-3 mm-es), azt elkezdtem tyúkszemtapaszozni, és közben találtam még kb 3-at. Talán valami 3 napos kezelést írt a tapasz, így is dupla ideig használtam, de nem nagyon változott.

Időközben nem foglalkoztam vele, és az elsőből már kb félcentis lett, meg lettek újabb picik.

Menjek így bőrgyőgyászhoz, vagy előbb még próbáljak ki valamit és csak akkor menjek orvoshoz ha az sem hoz sikert?

Egyáltalán ez tyúkszem vagy szemölcs? (nincs benne semmi folt, meg nem is fáj)

Mit vegyek rá?


2013. ápr. 6. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szemölcsök. A tyúkszem egy adott,nyomásnak kitett helyen jön létre.És csak úgy nem szaporodik. Próbálj meg a gyógyszertárban venni Verrumal,v. hasonló oldatot és a leírás alapján kezelni vele. És most figyelj oda az immunrendszeredre, nem véletlenül jött most elő és szaporodik.Ha nem boldogulsz,menj el bőrgyógyászatra.
2013. ápr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el a bőrgyógyászatra, mert inkább szemölcs. jobb lenne minél előbb megnézetni.
2013. ápr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A wartnernek is van egy ecsetelője szemölcsre is meg tyúkszemre is. ugyanazon hatóanyag van benne. úh szerintem kezeld.
2013. ápr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!